Szóstka na szóstkę!

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Michała Elwiro Andriollego w Otwocku

Informujemy o sukcesie naszej drużyny piłki ręcznej dziewcząt, która w zawodach o mistrzostwo szkół podstawowych w ramach Międzyszkolnej Spartakiady Sportowej zajęła II miejsce.

Zawodniczki:

Karolina Kozłowska 6c,
Wiktoria Kaźmierczak 6b,
Wiktoria Kloch 6b,
Kinga Rewer 6c,
Weronika Fijka 6b,
Marcelina Jankowska 6c,
Julia Orzełowska 6c,
Marianna Gromadzka 6c,
Milena Konarzewska 6b,
Marta Święch 6a,
Ada Zając 6b,
Ada Wiśniak 6b.

Zawodniczkom i pani Alicji Makulskiej – GRATULUJEMY!

Autorką zdjęć jest Wiktoria Sasin z klasy 6b.

Uczniowie klas młodszych mieli przyjemność uczestniczyć w finale Konkursu Recytatorskiego TUWIM DZIECIOM. Uroczystość przygotowały panie: Anna Trzaskowska, Anna Baranowska i Małgorzata Lesiakowska-Sierpińska.

Laureaci i Goście obejrzeli spektakl TUWIM ZNANY I LUBIANY, przygotowany przez uczestników I etapu Konkursu dla klas 4-6.

Dyplomy laureatów i nagrody książkowe otrzymali;

Milena Konarzewska z 6b – I miejsce,
Weronika Fijka z 6b – II miejsce,
Adrianna Zając z kl. 6b – II miejsce,
Adrianna Wiśniak z kl. 6b – III miejsce,
Aleksandra Kasprzak z 4a – III miejsce,
Daria Jesiotr z 6c – wyróżnienie,

Maciej Majewski z 1c – I miejsce,
Natalia Kośmicka z 3a – I miejsce,
Sandra Szymańska z 2b – II miejsce,
Julia Anc z 2a – II miejsce,
Basia Ruszkowska z Ic – III miejsce,
Marta Szatkowska z 1b – III miejsce.

GRATULUJEMY!

Wyjechać na wakacje, poznać nowych przyjaciół, rozmawiać z nimi godzinami po… angielsku.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu laureatów Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego, zorganizowanego przez panie: Marzenę Grzegrzółkę i Anetę Sadowską.

KLASY 4:

MIEJSCE I Dominik Nykiel (klasa 4b)
MIEJSCE II Igor Poprawka (klasa 4a)
MIEJSCE III Dominik Zakrzewski (klasa 4a)

KLASY 5 i 6:

MIEJSCE I Marcelina Jankowska (klasa 6c)
MIEJSCE II Gabriel Bukat (klasa 6a)
MIEJSCE III Julia Orzełowska (klasa 6c)

Wyróżnienia w klasach 5 otrzymują:

Szymon Zawalich (klasa 5a)
Jan Rybak (klasa 5b)
Karolina Belka (klasa 5b)
Zuzanna Mazurek (klasa 5a)

GRATULUJEMY!

;-)

Mieliśmy przyjemność gościć laureatów Gminnego Konkursu Matematycznego „Mistrz Matematyki”, organizowanego przez naszą szkołę i panią Renatę Piwowarską.

Gośćmi honorowymi uroczystości rozdania nagród byli: Prezydent Otwocka  Zbigniew Szczepaniak i przedstawiciel sponsora – banku Spółdzielczego w Otwocku – Robert Piskorz.

 

W I etapie Konkursu uczestniczyło 296 uczniów z 7 szkół podstawowych: 1, 5, 6, 8, 9, 12, 96.

W II etapie wzięło udział 45 uczniów w trzech grupach wiekowych.

Laureaci  klasa IV

miejsce

uczeń

szkoła

1

Michał Zedlewski

1

2

Aleksandra Bożek

5

3

Aniela Skruszeniec

96

Laureaci klasa V

miejsce

uczeń

szkoła

1 Dominik Głębocki 12
2 Natalia Wilk 12
3 Grzegorz Jaczewski 12

Laureaci klasa VI

miejsce

uczeń

szkoła

1

Dominika Daśko 96

2

Aleksandra Wasiak 12

3

Aleksandra Kulikowska 1

Wyróżniono 9 osób w trzech kategoriach wiekowych:

Wyróżnienie klasa IV

miejsce

uczeń

szkoła

4

Krystian Pacak

9

4

Julia Siwiec

1

4

Natalia Wyglądała

8

4

Oskar Korab

6

Wyróżnienie klasa V

miejsce

uczeń

szkoła

4 Magdalena Szuba 8
4 Jakub Kita 12

Wyróżnienie klasa VI

miejsce

uczeń

szkoła

4

Aleksandra Mucha 12

4

Agata Lachowiecka 5

Nauczyciele biorący udział w pracach komisji konkursowej:

  • Elżbieta Nowakowska (sp6 i sp96)
  • Iwona Piłka (sp5)
  • Grzegorz Szarek (sp 1)

Twórca logo konkursu: Mikołajewska Maria nauczycielka Gim Nr 4 w Otwocku.

Organizatorom i Uczestnikom – gratulujemy i dziękujemy!

Zdjęcia z uroczystości;

Z satysfakcją przedstawiamy zwycięzców turnieju KARATE FUDOKAN TODOME, który odbył się 8 czerwca 2013r.:

Agata Koss, klasa 3b – I miejsce,
Patryk Pacek, klasa 6a – I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wynik meczu – 1:1

Zdjęcia wykonały: Wiktoria Kaźmierczak i Marianna Gromadzka.

wynik – 1:1

Zdjęcia, które zrobiła Wiktoria Sasin:

Z przyjemnością przedstawiamy kolejnych mistrzów lekkiej atletyki:

Igor Poprawka 4a,
Adam Wojtasiewicz 4a,
Hubert Bukowicki 6b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia dyplomów i medali:

Uczniowie klas młodszych uczcili Dzień Dziecka uczestnictwem w wesołym  przedstawieniu, które przygotowała klasa 3a pod opieką pań: Alicji Laskus i Anny Ćwiklińskiej.

Więcej zdjęć autorstwa Wiktorii Szerszeń z klasy 6b znajdziecie na stronie głównej szkoły:


  • RSS